Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Konferencja Keller NEE

fot 0W dniach od 3 do 5 stycznia 2018 odbyła się Konferencja pracowników Keller NEE w Serocku. Więcej o spotkaniu można przeczytać na gościnnych łamach Geoinżynierii.

Czytaj więcej...

10-lecie Oddziału Ścian Szczelinowych

fot 010-lecie powstania obchodził Oddział Ścian Szczelinowych Keller Polska. Jubileusz był okazją do zorganizowania seminarium, które 11 października br. odbyło się w warszawskim hotelu Marriott.

Czytaj więcej...

Konkurs "Bezpieczna Budowa"

fot 0Jesienią tego roku został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci pracowników Keller Polska na temat "Bezpieczna Budowa". Nadesłano 23 prace, które prezentujemy w galerii.

Czytaj więcej...

Przedstawiciele Kellera na 19th ICSMGE w Seulu

fot 0W Seulu w Korei Południowej w dniach od 18 do 22 września 2107 r. odbyła się 19 Międzynarodowa Konferencja Mechaniki Gruntów i Geotechniki. Obrady odbywają się co 4 lata gromadząc profesorów, inżynierów i specjalistów z zakresu geotechniki z całego świata.

Czytaj więcej...

Trzy nagrody na Konferencji w Dallas

fot 0Jest nam niezwykle miło poinformować, że na globalnej konferencji Kellera odbywającej się w dniach 16-18.10.2017 w Dallas (USA) otrzymaliśmy jako Keller North East Europe nagrodę dla najlepszego regionu Kellera na świecie!!!

Czytaj więcej...

Arykuł na Portalu Puls Biznesu

fot 0Zapraszamy do przeczytania artykułu na Portalu Puls Biznesu o kontrakcie na projekt i budowę pierwszej stoczni w Arabii Saudyjskiej.

Podkategorie

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

  • Linkedin
  • YouTube
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.