Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Aktualności

Jesteśmy Złotym Sponsorem II Konferencji Budownictwo Podziemne 2016

Już po raz drugi we wrześniu w Krakowie odbędzie się Konferencja Budownictwo Podziemne, która z pewnością spotka się z zainteresowaniem przedstawicieli firm, specjalistów z branży tunelowej oraz wszystkich związanych z rozwojem budownictwa podziemnego.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma została Złotym Sponsorem Konferencji, która odbędzie się w dniach 14 i 15 września w hotelu Swing ****. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać wystąpień cenionych specjalistów w zakresie budownictwa podziemnego. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: prof. dr hab. inż. Marek Cała z Akademii Górniczo-Hutniczej, prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak z Politechniki Krakowskiej, Barbara Michalska - I Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście, prof. dr hab. inż. Anna Siemińska-Lewandowska z Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Stypuła z Politechniki Krakowskiej orazprof. dr hab. inż. Antoni Tajduś z Akademii Górniczo-Hutniczej.

Szczegóły na temat Konferencji znajdą Państwo na stronie http://konferencje.inzynieria.com/bp/.

Zapraszamy!

kbp 1200x628 spons zloto

image001

image002

 

Główna Aktualności Jesteśmy Złotym Sponsorem II Konferencji Budownictwo Podziemne 2016

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

  • Linkedin
  • YouTube
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.