Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Aktualności

10-lecie Oddziału Ścian Szczelinowych

10-lecie powstania obchodził Oddział Ścian Szczelinowych Keller Polska. Jubileusz był okazją do zorganizowania seminarium, które 11 października br. odbyło się w warszawskim hotelu Marriott.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. przedstawiciele firm, z którymi Keller na co dzień współpracuje: zamawiający, projektanci, dostawcy. Część konferencyjną wydarzenia poprowadził znany dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, który sam również zaprezentował wykład nt. fundamentów w sporcie i biznesie.

Wcześniej przypomniano historię powstania i dokonań Oddziału Ścian Szczelinowych. Rozmawiano nie tylko o najciekawszych realizacjach i projektach ostatnich lat, ale także o innowacjach i spojrzeniu w przyszłość.

Zaproszonym gościom przybliżono także projekty ścian szczelinowych na świecie, realizowane za pomocą hydrofrezu. Opowiadali o nich Nicolas Willig (Bencor, Keller North America ) oraz Mark Newton (Keller Australia).

View the embedded image gallery online at:
http://www.keller.com.pl/newsy/247-10-lecie-oss#sigFreeId539a14bf37

Główna Aktualności 10-lecie Oddziału Ścian Szczelinowych

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

  • Linkedin
  • YouTube
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.