Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Aktualności

Trzy nagrody na Konferencji w Dallas

Jest nam niezwykle miło poinformować, że na globalnej konferencji Kellera odbywającej się w dniach 16-18.10.2017 w Dallas (USA) otrzymaliśmy jako Keller North East Europe nagrodę dla najlepszego regionu Kellera na świecie!!! Nagroda ta została nam przyznana w uznaniu bardzo dobrych wyników finansowych w ostatnich latach, a także za fantastyczną strukturę organizacyjną stanowiącą obecnie wzór do naśladowania, oraz za ogromne zaangażowanie we współpracę międzynarodową i wsparcie innych jednostek Kellera na całym świecie.

Nie byłoby tej nagrody gdyby nie ponad 20-letni wkład pracy Pana Tomasza Michalskiego oraz Pana prof. Michała Topolnickiego, bo to dzięki ich determinacji i wizji firmy, którą realizowali przez lata możemy teraz cieszyć się tym, że zostaliśmy docenieni w światowej skali.

Z ogromną radością informujemy także, że nagrodę dla najlepszego pracownika otrzymał prof. Michał Topolnicki. Z całego serca gratulujemy Profesorowi tej miłej i w pełni zasłużonej nagrody.

A na koniec jeszcze jedna fantastyczna informacja. Nagroda dla najlepszej budowy trafiła w ręce zespołu Tengiz w Kazachstanie. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi i składamy im serdeczne gratulacje.

Główna Aktualności Trzy nagrody na Konferencji w Dallas

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

  • Linkedin
  • YouTube
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.