Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

W Seulu w Korei Południowej w dniach 18-22.09.2107 r. odbyła się 19 Międzynarodowa Konferencja Mechaniki Gruntów i Geotechniki. Obrady odbywają się co 4 lata gromadząc profesorów, inżynierów i specjalistów z zakresu geotechniki z całego świata. Przez pięć dni delegaci podczas całodziennych wykładów i spotkań dzielili się nowościami i informacjami z zakresu geotechniki, wymieniając poglądy i poznając się nawzajem. Keller Polska reprezentowali w tym roku Rafał Buca, Oskar Mitrosz i Grzegorz Dzik.

Pracownicy Kellera z Dubaju, Niemiec, Polski i Singapuru przedstawili cztery prezentacje. Keller Polska z wykładem pt. "Performance of a full-scale embankment test on soft organic silt improved with hybrid concrete-stone columns in the reclaimed area of the existing basin" reprezentował Oskar Mitrosz.

Więcej zdjęć z konferencji obejrzeć można w galerii na stronie organizatora.

fot 1 

 

Główna AKTUALNOŚCI Przedstawiciele Kellera na 19th ICSMGE w Seulu

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.