Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

10-lecie powstania obchodził Oddział Ścian Szczelinowych Keller Polska. Jubileusz był okazją do zorganizowania seminarium, które 11 października br. odbyło się w warszawskim hotelu Marriott.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. przedstawiciele firm, z którymi Keller na co dzień współpracuje: zamawiający, projektanci, dostawcy. Część konferencyjną wydarzenia poprowadził znany dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, który sam również zaprezentował wykład nt. fundamentów w sporcie i biznesie.

Wcześniej przypomniano historię powstania i dokonań Oddziału Ścian Szczelinowych. Rozmawiano nie tylko o najciekawszych realizacjach i projektach ostatnich lat, ale także o innowacjach i spojrzeniu w przyszłość.

Zaproszonym gościom przybliżono także projekty ścian szczelinowych na świecie, realizowane za pomocą hydrofrezu. Opowiadali o nich Nicolas Willig (Bencor, Keller North America ) oraz Mark Newton (Keller Australia).

Główna AKTUALNOŚCI 10-lecie Oddziału Ścian Szczelinowych

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.