Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Jest nam niezwykle miło poinformować, że na globalnej konferencji Kellera odbywającej się w dniach 16-18.10.2017 w Dallas (USA) otrzymaliśmy jako Keller North East Europe nagrodę dla najlepszego regionu Kellera na świecie!!! Nagroda ta została nam przyznana w uznaniu bardzo dobrych wyników finansowych w ostatnich latach, a także za fantastyczną strukturę organizacyjną stanowiącą obecnie wzór do naśladowania, oraz za ogromne zaangażowanie we współpracę międzynarodową i wsparcie innych jednostek Kellera na całym świecie.

Nie byłoby tej nagrody gdyby nie ponad 20-letni wkład pracy Pana Tomasza Michalskiego oraz Pana prof. Michała Topolnickiego, bo to dzięki ich determinacji i wizji firmy, którą realizowali przez lata możemy teraz cieszyć się tym, że zostaliśmy docenieni w światowej skali.

Z ogromną radością informujemy także, że nagrodę dla najlepszego pracownika otrzymał prof. Michał Topolnicki. Z całego serca gratulujemy Profesorowi tej miłej i w pełni zasłużonej nagrody.

A na koniec jeszcze jedna fantastyczna informacja. Nagroda dla najlepszej budowy trafiła w ręce zespołu Tengiz w Kazachstanie. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi i składamy im serdeczne gratulacje.

Główna AKTUALNOŚCI Trzy nagrody na Konferencji w Dallas

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.