Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

BHP

Myśl o bezpieczeństwie - Think Safe -– System Bezpieczeństwa Keller Group plc

Aby promować bezpieczeństwo naszych pracowników oraz innych osób, na które nasza praca ma wpływ, Zarząd Keller Group plc opracował i przyjął ramowy System Bezpieczeństwa Kellera. Wprowadzony system w zakresie BHP łączy w jedną całość różne aspekty zarządzania bezpieczeństwem, które obejmują: Cel Bezpieczeństwa, Zasady Bezpieczeństwa, Politykę Bezpieczeństwa oraz Minimalne Standardy.

Nasze wartości w zakresie bezpieczeństwa leżą u podstaw skutecznej realizacji naszej wizji: 
„Myśl o bezpieczeństwie”.

Kształtują sposób, w jaki prowadzimy nasze działania, pomagają nam w podejmowaniu świadomych decyzji oraz umożliwiają takie ukierunkowanie naszych postaw i wzorców zachowania, abyśmy mogli dostarczać bezpieczne produkty i świadczyć bezpieczne usługi.

  1. Przestrzegania obowiązujących przepisów prawa i uczciwego prowadzenia działalności biznesowej
  2. Szanowania naszych pracowników i ich różnorodności kulturowej
  3. Dbania o bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie pracowników i społeczności, w których działamy
  4. Zrozumienia zagrożeń oraz otwartego i przejrzystego informowania o nich naszych pracowników, dostawców i kontrahentów
  5. Zapewniania bezpiecznych produktów i usług zrównoważonych pod względem środowiskowym
  6. Utrzymania bezpiecznego i zdrowego miejsca pracy
  7. Zapewnienia kompetencji naszych współpracowników, pracowników, kontrahentów i dostawców
  8. Dzielenia się istotną wiedzą
  9. Przywództwa opartego na dawaniu dobrego przykładu

 

Polityka Grupy Keller

Zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy, to jedno z najważniejszych wyzwań codziennie podejmowanych w naszej firmie. Zarząd Keller Polska, przyjmując za priorytet kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy, opracował i wdrożył Politykę bezpieczeństwa i higieny pracy, która skierowana jest do wszystkich pracowników spółki i obejmuje wszelkie niezbędne działania ukierunkowane na poprawę i zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

 
Dokument w wersji PDF   Dokument w wersji PDF

 

Wytyczne dotyczące BHP i Ochrony Środowiska

Bezpieczeństwo na platformach roboczych - film

Mając świadomość, że niekiedy maszyny do robót geotechnicznych ważą nawet ponad sto ton to niepoprawnie zaprojektowana i wykonana platforma robocza lub jej brak, może zakończyć się tragicznie. Film został zrealizowany przy współpracy trzech firm: Soletanche Polska, Keller Polska i Menard Polska

Wytyczne dla Kontrahentów Keller Polska

wytyczne bhp Obowiązkiem pracowników firmy Keller Polska Sp. z o.o. i jej kontrahentów lub dostawców jest przestrzeganie i stosowanie się do wszystkich wymaganych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz wymogów opisanych w niniejszej procedurze.

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.