Młodszy analityk finansowy

Ożarów Mazowiecki
Przedstawiamy nowy projekt rekrutacyjny. Tym razem szukamy Młodszego analityka finansowego, który dołączy do naszego Działu analiz finansowych w Ożarowie Mazowieckim. Sprawdź - może to oferta właśnie dla Ciebie :)

Twoje zadania:

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań i analiz finansowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu
  • Kontrola faktur zakupowych
  • Kontrola kosztów budów i innych działów firmy
  • Współpraca z audytorami

Od kandydatek / kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych (lub ostatni rok studiów) – preferowane finanse lub rachunkowość
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach
  • Kartę sportową i dofinansowanie wypoczynku
  • Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Innowacyjność w codziennej pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.