Operator żurawia samojezdnego

Ożarów Mazowiecki
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy chętnych na stanowisko Operator żurawia samojezdnego. Jeśli masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, posiadasz odpowiednie uprawnienia, a także ważne prawo jazdy kat. B zapraszamy do aplikowania.

Twoje zadania:

  • Obsługa żurawia samojezdnego

Szukamy kandydata, który charakteryzuje się:

  • Doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
  • Posiadaniem wymaganych uprawnień
  • Ważnym prawem jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży
  • Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach
  • Innowacyjność w codziennej pracy
  • Kartę sportową i dofinansowanie wypoczynku
  • Przyjazną atmosferę pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o aplikowanie poprzez APLIKUJ lub pod numerem telefonu: 603 740 328.