Operator żurawia samojezdnego

Ożarów Mazowiecki
Termin zgłoszeń
31 grudnia 2019
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy chętnych na stanowisko Operator żurawia samojezdnego. Jeśli masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, posiadasz odpowiednie uprawnienia, a także ważne prawo jazdy kat. B zapraszamy do aplikowania.

Twoje zadania:

  • Obsługa żurawia samojezdnego

Szukamy kandydata, który charakteryzuje się:

  • Doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
  • Posiadaniem wymaganych uprawnień
  • Ważnym prawem jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży
  • Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach
  • Innowacyjność w codziennej pracy
  • Kartę sportową i dofinansowanie wypoczynku
  • Przyjazną atmosferę pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o aplikowanie poprzez APLIKUJ lub pod numerem telefonu: 603 740 328.