Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Akademia Keller Polska 2018

Po kilku latach przerwy ponownie zorganizowaliśmy Akademię dla „młodych” inżynierów Keller Polska. Przez ostatnie lata niektórzy „młodzi” zdążyli już nabyć trochę doświadczenia … ale zasada była jedna: „uczestniczą wszyscy, którzy nie brali udziału w ostatniej edycji AKP. Zajęcia odbywały się w formie wykładów w hotelu Arkadia Royal w Warszawie w dniach od 12 do 16 marca 2018.

Z naszych pokrętnych obliczeń wynika, że Akademia to ponad 2000 uczestniko-godzin, około 60 uczestników (około, bo ciągle się przemieszczali, co utrudniało liczenie), ponad 36 prezentacji ogółem (ponad, bo byli tacy co zrobili nadprogramowe), ponad 32 godziny lekcyjne (ponad, ponieważ część wykładowców notorycznie przedłużała zajęcia), 30 prelegentów, 5 dni szkolenia ... i tylko 3 organizatorów.

Tematyka była bardzo szeroka, ale trzon wykładów stanowiły prezentacje dotyczące głównych technologii od strony projektowania i wykonawstwa. W roli wykładowców wystąpili dyrektorzy, projektanci, doświadczeni inżynierowie, pracownicy administracji oraz zaproszeni goście.

Zapraszamy do galerii z Akademii.

Główna Kontakt AKTUALNOŚCI Akademia Keller Polska 2018

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.