Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Poznań

Poznański oddział Keller Polska rozpoczął działalność w  marcu 2003 roku, założony przez Piotra Nowackiego i prowadzony przez niego do dziś. Oddział powstał w konsekwencji rozwoju zapotrzebowania na nasze usługi w rejonie Poznania i całej Polski zachodniej oraz w związku z przewidywanymi dużym inwestycjami, w tym infrastrukturalnymi. Od początku działalności w ramach Oddziału prowadzono budowy z wykorzystaniem wszystkich technologii dostępnych w naszej firmie. Oddział rozpoczynał działalności w niewielkim biurze przy ul. Marcelinskiej w Poznaniu. Od 2009 biuro oddziału  zlokalizo­wane jest w kameralnym biurowcu w Swadzimiu pod Poznaniem przy ul. Parkowej 4.
 
Obszar działań biura Poznań to województwa wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie.
Oprócz codziennej działalności biznesowej biuro wspiera Uni­wersytet Techniczny prowadząc wykłady dla studentów, organizując dla nich wycieczki na ciekawe budowy i prowadząc praktyki.
 

Swadzim, ul. Parkowa 4
62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: +48 (61) 655 69 30
Faks: +48 (22) 448 92 05
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.