Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Oddział Zachód / Biuro Wrocław

Założycielem oddziału wrocławskiego jest obecny Dyrektor Naczelny Artur Gaszewski. Oddział utwo­rzono jesienią 2005 r. Ofi­cjalne otwarcie biura nastąpiło 12 stycznia 2006 r. Od maja 2009 roku dyrektorem oddziału jest Sławomir Szczepaniak. Od początku funkcjonowania oddzia­łu biuro znajduje się pod tym samym adresem. ul. Jana Długosza 2-6 Mieści się w zabytkowej kamienicy, która była budynkiem zarządu starej fabryki wodo­mierzy MEINECKE AG. Dziś na terenie fabryki mieści się kilkadziesiąt firm, w tym ciekawe przedsięwzięcie prywatnego browaru wraz z pubem. Na początku 2013 r. nastąpiło połącze­nie dwóch oddziałów: poznańskiego i wro­cławskiego w jeden, tzw. oddział zachodni. Obszar działań biura Wrocław to głownie tereny województw dolnośląskiego, opolskiego ale również i wielkopolskiego, łódzkiego, małopolskiego. Biuro stale współpracuje z Politechniką Wrocławską na stopie naukowej jak i dydaktycznej (cykliczne wykłady dla studentów, wycieczki w ramach ciekawych realizacji). Prowadzone są również różnego rodzaju szkolenia, prezentacje dla firm wykonawczych.

Oddział wrocławski dzieli się na dwa piony: projektowy – kierownikiem jest Jarosław Krążelewski i wy­konawczy – kierownikiem jest Adam Kłodnicki. Odział zatrudnia 17 osób.

Kluczowe projekty dla od­działu: droga ekspresowa S8, auto­strada A4, remont Hali Stulecia, Galeria Victoria Wałbrzych, modernizacji wrocław­skiego dworca PKP, budynki EIT +, Budowa bloków 5 i 6 Elektrowni Opole, Obwodnica Nysy, liczne realizacje w ramach modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego oraz niezliczona ilość realizacji pod inwestycje publiczne i prywatne.

ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław
Telefon: +48 (71) 756 42 50
Faks: +48 (22) 448 92 05
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.