Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Keller EMEA Safety Week 2018

fot 0Ubiegły tydzień w Keller Polska upłynął pod hasłem Tygodnia Bezpieczeństwa/Safety Week, więc słowo bezpieczeństwo będziemy powtarzać celowo.

Czytaj więcej...

Akademia Keller Polska 2018

Fot 0Po kilku latach przerwy ponownie zorganizowaliśmy Akademię dla „młodych” inżynierów Keller Polska. Przez ostatnie lata niektórzy „młodzi” zdążyli już nabyć trochę doświadczenia … ale zasada była jedna: „uczestniczą wszyscy, którzy nie brali udziału w ostatniej edycji AKP. Zajęcia odbywały się w formie wykładów w hotelu Arkadia Royal w Warszawie w dniach od 12 do 16 marca 2018.

Czytaj więcej...

Aktualności wydawnicze

fot 0Zapraszamy do lektury tegorocznych artykułów technicznych.

Czytaj więcej...

Konferencja Keller NEE

fot 0W dniach od 3 do 5 stycznia 2018 odbyła się Konferencja pracowników Keller NEE w Serocku. Więcej o spotkaniu można przeczytać na gościnnych łamach Geoinżynierii.

Czytaj więcej...

Dyplom od Inżynierii i Budownictwa

fot 0Kolegium Redakcyjne Inżynierii i Budownictwo, miesięcznika Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznało Dyplom naszym dwóm kolegom w konkursie dotyczącym wyróżniającej się współpracy z redakcją w 2017 roku.

Czytaj więcej...

Konkurs "Bezpieczna Budowa"

fot 0Jesienią tego roku został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci pracowników Keller Polska na temat "Bezpieczna Budowa". Nadesłano 23 prace, które prezentujemy w galerii.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.