Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Aktualności

Jesteśmy Złotym Sponsorem II Konferencji Budownictwo Podziemne 2016

Już po raz drugi we wrześniu w Krakowie odbędzie się Konferencja Budownictwo Podziemne, która z pewnością spotka się z zainteresowaniem przedstawicieli firm, specjalistów z branży tunelowej oraz wszystkich związanych z rozwojem budownictwa podziemnego.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma została Złotym Sponsorem Konferencji, która odbędzie się w dniach 14 i 15 września w hotelu Swing ****. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać wystąpień cenionych specjalistów w zakresie budownictwa podziemnego. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: prof. dr hab. inż. Marek Cała z Akademii Górniczo-Hutniczej, prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak z Politechniki Krakowskiej, Barbara Michalska - I Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście, prof. dr hab. inż. Anna Siemińska-Lewandowska z Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Stypuła z Politechniki Krakowskiej orazprof. dr hab. inż. Antoni Tajduś z Akademii Górniczo-Hutniczej.

Szczegóły na temat Konferencji znajdą Państwo na stronie http://konferencje.inzynieria.com/bp/.

Zapraszamy!

kbp 1200x628 spons zloto

image001

image002

 

Główna Aktualności Jesteśmy Złotym Sponsorem II Konferencji Budownictwo Podziemne 2016

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.