Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Ubiegły tydzień w Keller Polska upłynął pod hasłem Tygodnia Bezpieczeństwa/Safety Week, więc słowo bezpieczeństwo będziemy powtarzać celowo. Bezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska oraz zrównoważony rozwój są wpisane w strategię firmy Keller i odgrywają kluczową rolę w globalnej wizji bezpieczeństwa.

W tym czasie odbyliśmy szereg wykładów i spotkań z naszymi Pracownikami na budowach i w biurach, dodatkowo promując to co w Keller Polska jest najważniejsze na co dzień, czyli bycie odpowiedzialnym za kształtowanie naszego środowiska pracy.

Rozmawialiśmy między innymi o bezpieczeństwie na platformach roboczych, strefach niebezpiecznych pracy maszyn, pracy na wysokościach, poślizgnięciach i upadkach, bezpieczeństwie w ruchu drogowym czy redukcji zużycia energii.

Każdy kto z nami pracuje wie, że bezpieczna, odpowiedzialna praca i bezpieczny powrót do domu to dla nas wartości priorytetowe.

THINK SAFE – WORK SAFE – GO HOME SAFE!

MYŚL O BEZPIECZEŃSTWIE – BEZPIECZNIE PRACUJ – WRACAJ BEZPIECZNIE DO DOMU!

 

Główna O firmie AKTUALNOŚCI Keller EMEA Safety Week 2018

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.