Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Kodeks etyczny

Podręcznik Postępowania w biznesie (Business Conduct Handbook) jest zbiorem procedur, wytycznych i polityk Keller Group plc, stworzonych z myślą o jednolitym wizerunku naszej firmy i wspólnej tożsamości pracowników we wszystkich miejscach jej działalności na świecie.

Promuje wszędzie te same wartości – otwartą i uczciwą konkurencję, bezpieczną pracę, ochronę środowiska naturalnego, równe szanse zawodowe i szacunek dla wszystkich współpracowników - ich tradycji, pochodzenia i kultury.

kodeks Kodeks Postępowania
w Biznesie
(ulotka Keller Group)

Reguluje kwestie etycznego postępowania w biznesie, dylematów związanych z przyjmowaniem upominków, uczestnictwem w imprezach sponsorowanych, a także tajemnicy zawodowej i zachowywania poufności informacji wewnętrznych.

W swoich założeniach stanowczo sprzeciwia się łapówkarstwu, korupcji i oszustwu, mobbingowi, molestowaniu i dyskryminacji. Zdecydowanie odrzuca zmowy przetargowe, zmowy cenowe, zawyżanie cen, podział rynku, nadużywanie dominującej pozycji rynkowej, porozumienia dotyczące unikania określonych podwykonawców lub dostawców, pozyskiwanie poufnych informacji handlowych w sposób niezgodny z prawem, a także współdzielenie poufnych informacji handlowych z konkurencją lub osobą trzecią, mającą przekazać te informacje konkurencji jako praktyki niedopuszczalne w naszej działalności.

Zawiera również wyjaśnienia, w jaki sposób i komu należy zgłaszać wszelkie odstępstwa od zasad naszego Kodeksu Postępowania.

Etyka w biznesie jest dla nas niekwestionowaną wartością – działamy zawsze zgodnie z prawem i tego samego wymagamy od innych.

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.