Keller Polska Sp. z o.o.

Geotechnika bez ryzyka
Keller Polska Sp. z o.o. - Keller EMEA Division

Zarząd

thorsten holl

Dipl.-Ing. Thorsten Holl
Dyrektor Zarządzający Dywizją EMEA, Członek Zarządu Keller Polska

 

Absolwent Inżynierii Przemysłowej Uniwersytetu Technicznego w Karlsruhe (1994) oraz studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Wollongong w Australii (1996). Piastował liczne funkcje kierownicze w ABB oraz Grupie Alstom, w tym w Chinach, a przed przejściem do firmy Keller był prezesem ARVOS-Group, spółki zależnej Alstom. Prezes Keller Holding GmbH od 16 listopada 2015, odpowiedzialny za Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Amerykę Południową.

tmichalski

Mgr inż. Tomasz Michalski
Dyrektor Regionu Bliski Wschód, Członek Zarządu Keller Polska

 

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej (1992). W latach 1994-95 studia podyplomowe „Ekologia w budownictwie” w Fachhochschule Mainz oraz studia marketingowe na tamtejszym Uniwersytecie. W roku 1995 rozpoczął pracę w nowopowstałej firmie Keller Polska, początkowo jako prokurent a następnie jako członek Zarządu. W latach 2007-2017 Dyrektor Naczelny Keller Polska, w okresie 2013-2017 równolegle Dyrektor Regionu Europy Płn.-Wschodniej w ramach Dywizji EMEA. Od 2017 roku Dyrektor Regionu Bliski Wschód. Autor licznych publikacji z zakresu nowoczesnych technik fundamentowania, wzmacniania podłoża i ekologii w budownictwie. Ekspert w zakresie zaawansowanych technologii iniekcyjnych.

mbednarskasordyl

Mgr Małgorzata Bednarska
Dyrektor Regionu Europy Północno-Wschodniej, Dyrektor Finansowy Keller Polska, Członek Zarządu Keller Polska

 

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, kierunek Zarządzanie (1995) oraz studiów podyplomowych w SGH: 1st - Finanse i Opodatkowanie Przedsiębiorstw (2000); 2st - Europejskie Stosunki Finansowo-Ekonomiczno-Prawne (2005). W 2001 uzyskała Dyplom ACCA. Karierę zawodową, jeszcze na studiach, rozpoczęła w roku 1994 w grupie Saint–Gobain. Od 1997 pracowała w Warszawie dla firmy AssiDomaen. W latach 1999 – 2000 była Dyrektorem Finansowym - Prokurentem w brytyjskiej spółce Senior plc. Od roku 2002 pracuje w Keller Polska, początkowo jako kierownik działu finansowego, a następnie Dyrektor Finansowy i Prokurent firmy. Od roku 2010 odpowiada za finanse „Business Unit North-East Europe”. W roku 2014 została Członkiem Zarządu. Od 2017 roku, wspólnie z Arturem Gaszewskim, pełni funkcję Dyrektora Regionu Europy Północno-Wschodniej.

agaszewski

Mgr inż. Artur Gaszewski
Dyrektor Regionu Europy Północno-Wschodniej, Dyrektor Naczelny Keller Polska, Członek Zarządu Keller Polska

  

Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej (1999). Pracę w Keller Polska rozpoczął w roku 2000 na stanowisku Asystenta Kierownika Budowy, a później Inżyniera. W latach 2005 – 2010 Kierownik Oddziału Keller Polska we Wrocławiu. Przez kolejne 4 lata – Dyrektor Bazy Sprzętu, a następnie Dyrektor ds. Produkcji. W kwietniu 2017 objął stanowisko Dyrektora Naczelnego Keller Polska oraz, wspólnie z Małgorzatą Bednarską-Sordyl, Dyrektora Regionu Europy Północno-Wschodniej. Od 2018 również Członek Zarządu Keller Polska.

Nasze oddziały

Ożarów Maz.
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Szczecin

Społeczności

logo fb szare Facebook 
logo in szare Linkedin
logo instagram szare Instagram 
logo youtube szare Youtube
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.