Oświadczenie Keller Polska w odniesieniu do sytuacji w Ukrainie

Ukraine 2

Od ubiegłego czwartku żyjemy w nowej, trudnej rzeczywistości. 

Wojna w Ukrainie dotyka naszych kolegów i współpracowników, z którymi ramię w ramię pracujemy od lat. W Kijowie mieści się siedziba ukraińskiego oddziału Keller Polska, a jeszcze kilka tygodni temu pracowaliśmy na budowie farmy wiatrowej w jego okolicach. 

Teraz nasi Pracownicy opuścili miasto, kierując się w bezpieczniejsze miejsca. To co możemy potwierdzić na ten moment to, że nikt z naszych najbliższych współpracowników nie ucierpiał. Mamy nadzieję, że tak zostanie.
Oprócz zatrudnionych tam na miejscu, w pozostałych regionach naszej jednostki biznesowej NEE są pracownicy z Ukrainy (Kazachstan, Estonia i Polska). Ich rodziny w większości mieszkały w rodzinnym kraju. Wszyscy jesteśmy myślami z nimi i staramy się zrobić co w naszej mocy by połączyć rodziny i sprowadzić je do Polski. Niektórzy z nich są już razem.

Czynnie pomagamy również na granicy, dostarczając najpotrzebniejszy asortyment w tym leki przeciwgorączkowe dla najmłodszych, oferując miejsca zakwaterowania, czy po prostu transport. 

Zwracamy się do Was o wsparcie i wyrozumiałość dla wszystkich, którzy znaleźli się w tej trudnej sytuacji.
 

Published on