Keller projektuje i wykonuje konstrukcje nabrzeży w różnych warunkach gruntowych i dla różnorodnych wymagań.

Nabrzeża

Zastosowania

Nabrzeża komercyjne z suwnicami do załadunku kontenerów
Nabrzeża drobnicowe
Terminale samochodowe
Terminale promowe
Terminale pasażerskie
Nabrzeża rybackie

Proces

Możemy zaprojektować i wdrożyć rozwiązania w określonych warunkach gruntowych spełniające wymagania klienta.

Podczas wykonania na linii brzegowej, najczęściej wykonuje się nabrzeże płytowe na palach z umocnionym zboczem pod płytą nabrzeża lub osłoną w postaci ścianki szczelnej z wwibrowywanych i/lub wbijanych profili walcowanych.

W przypadku wykonania z morza, najczęściej stosowane są nabrzeża ze ściany typu combi-wall kotwionej w zasypie, który musi być zagęszczony np. jedną z wibracyjnych metod wzmacniania podłoża.

Gdy przewiduje się wykonanie nabrzeża na naturalnym lądzie można zaproponować wykonanie konstrukcji kotwionej ze ściany szczelinowej.

Zalety

Szerokie portfolio produktów firmy powoduje, że nasi projektanci i inżynierowie mają większy wybór metod i technologii w skutecznym i wydajnym projektowaniu dla naszych klientów
Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dopasowanych do konkretnych warunków i wymagań
Możliwość skorzystania ze wsparcia światowej sieci ekspertów. W połączeniu z naszą wiedzą o miejscowych warunkach gruntowych, pozwala nam to na stworzenie optymalnych rozwiązań.

Gwarancja jakości

Keller zrealizował dziesiątki projektów na nabrzeżach całego świata. Doświadczone zespoły wykorzystują wyspecjalizowany sprzęt, a stosowanie rygorystycznych środków kontroli jakości gwarantuje poprawność wykonania prac.