Rok 2020 był pełen nieoczekiwanych wyzwań dlatego też wykorzystujemy każdą okazję by cieszyć się z tego co osiągneliśmy. W tym miesiącu obchodzimy 160 rocznicę powstania Keller!

W listopadzie 1860 Johann Keller przeprowadził się do Renchen w Niemczech. Wkrótce stworzył „Gesellschaft für Brunnen und Pumpenbau"- firmę zajmującą się budową studni i pomp.

Przedsiębiorstwo rosło w siłę wspólnie z rozwojem lokalnej infrastruktury, rozpoczynając od dostarczania pomp wodnych aż po budowę fundamentów nowych mostów nad Renem.To było wiele lat wzrostu, innowacji i perfekcjonizmu, a my jako Keller każdego dnia dalej rozwijamy naszą organizację.

Pracujemy razem z historią-  poprzez wojny, globalną recesję aż do tegorocznej pandemii. Pomimo tego jesteśmy firmą stabilną, bezpieczną, która zapewnia najwyższą jakość swoich prac.

Dzisiaj, jako światowy lider geotechniczny, z około 10 tys. Pracowników na całym świecie mamy zaszczyt mówić, że każdego dnia, ludzie na całym świecie żyją, pracują i bawią się na gruncie przygotowanym przez Keller.

Ponieważ świętujemy swoje 160 urodziny czujemy się bardzo wdzięczni wszystkim fantastycznym ludziom, którzy pracowali i pracują w Keller budując lokalną i globalną siłę marki.

Keller 160
Published on