"Różowy Październik", czyli Miesiąc Świadomości Raka Piersi celebrowany jest na świecie od 1985 roku.

Z tej okazji i My pragniemy promować profilaktykę i czujność onkologiczną Kobiet i Mężczyzn, w szczególności, że wczesne wykrycie choroby w wielu przypadkach pozwala na całkowite wyleczenie.

Profilaktyka jest ważna bez względu na wiek.

Dlatego też z dumą i satysfakcją informujemy, iż jesteśmy Sponsorem i Partnerem wydarzenia "Biustowniczki i Mosznowładcy" organizowanego przez Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH.

Drodzy Studenci, Zapraszamy Was, Waszych Przyjaciół i Rodziny na otwarte i darmowe badania profilaktyczne. 14 i 15 listopada otwieramy drzwi uczelni dla Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i rozwijać swoją karierę!

W tych dniach odbędą się wyjątkowe wydarzenia - "Biustowniczki" i "Mosznowładcy". Od godziny 10.00 do 20.00 do Waszej dyspozycji dostępne będą dwa gabinety, w których szybko i bezboleśnie będziecie mogli wykonać badania.

Biustowniczki - 14 Listopada.

Kobiety  markujemy 14 listopada w kalendarzach! Na uczelni będzie możliwość bezpłatnego badania USG piersi. To szybkie, komfortowe i bezbolesne badanie, które może uratować życie.

Mosznowładcy - 15 Listopada.

Panowie, to wydarzenie jest dla Was! Zatroszczcie się o swoje "klejnoty"  i skorzystajcie z bezpłatnego badania USG. Zdrowie jest bezcenne, a my dajemy Wam okazję, by o nie zadbać. Bez bólu, bez stresu, z pełną dyskrecją.

A jeśli przy okazji będziecie chcieli porozmawiać z nami o rozwoju swojej przyszłej kariery zawodowej w Keller- będziemy tam dla WAS, na drugim planie.

Najważniejsza konkluzja tego wydarzenia- BO ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE.

Różowy Październik w Keller Polska
Published on