Dotarliśmy do końca naszego Tygodnia Bezpieczeństwa w Keller.

W czwartym dniu skoncentrowaliśmy się na obowiązkowych czynnościach służących ochronie przed upadkami z wysokości.

Dziś, w piątym i ostatnim dniu naszego międzynarodowego wydarzenia skupiamy się na dwóch obszarach:

Nieustanne wyciąganie wniosków: Prowadzenie pojazdów

VP ignite- nasza globalna inicjatywa na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia

Po wczorajszym dniu poświęconym tematowi ochrony przed upadkami z wysokości, dziś zastanawiamy się nad bezpieczeństwem podczas jazdy. Praktycznie każdy z nas dojeżdża autem do pracy i bardzo ważne jest by ta podróż była spokojna i bezpieczna.

Druga aktywność dotyczy naszego zdrowia i samopoczucia.

Pierwsze globalne wyzwanie aktywności- w ramach VP Ignite okazało się wielkim sukcesem! 340 osób wzięło w nim udział i pokonało ponad 55 000 mil (88 513,92 km), jednocześnie poprawiając swoje zdrowie i samopoczucie.

Kolejne wyzwanie rozpoczyna się 9 października i w tym roku ma dodatkowy, wyjątkowo szczytny cel, oprócz poprawy naszej kondycji.

„Walk for Ukraine" to inicjatywa pokonywania kroków połączona z przekazywaniem środków na rzecz fundacji, w zależności od całkowitej liczby pokonanych kilometrów. Wierzymy, że „wychodzimy i wyjeździmy” jak najwięcej km dla naszych koleżanek i kolegów z Ukrainy.

Wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć Fundacje KELLER w jej działaniach zachęcamy do zapoznania się z możliwościami przekazania środków poprzez naszą stronę internetową: https://www.keller.com.pl/jak-pracujemy/fundacja-keller

 

Tydzień bezpieczeństwa-dzień 5
Published on